top of page

Termíny kurzů

V následujícím kalendáři najdete vypsané kurzy Školy shiatsu®. Nulté ročníky probíhají na různých místech ČR a pro jejich otevření je nutná účast alespoň dvaceti zájemců. V případě zájmu je možné Nulté ročníky realizovat i na jiných místech v ČR. Absolvování Nultého ročníku je podmínkou pro pokračování v dalších úrovních výcviku (první a druhý ročník).

V současné době probíhá profesionální výcvik (trvající dva a půl roku). Nulté ročníky, s jehož absolvováním můžete začít s profesionálním výcvikem, otevíráme jednou za dva roky. Nejbližší Nulté ročníky proběhnou v roce 2025. 

Přihlášení

Pomocí následující aplikace se můžete přihlásit na kurzy Školy shiatsu®. Stačí vyplnit požadované informace a zmáčknout tlačítko "odeslat". Informace týkající se ochrany osobních údajů najdete zde

 

Pro závazné přihlášení je současně potřeba poslat i zálohu. Záloha je stejná pro všechny ročníky a činí 3000 Kč. Záloha je nevratná. V případě, že se kurzu nemůžete účastnit ze zdravotních důvodů anebo závažných rodinných důvodů, je možné zálohu uplatnit při přihlášení se na jakýkoliv další termín kurzu. Zálohu pošlete na účet 670100-2205364683/6210. Po připsání zálohy na účet Vám potvrdíme účast na kurzu e-mailem. 

Děkujeme za vyplnění přihlášky. Brzy se Vám ozveme.

bottom of page