Termíny kurzů

V následujícím kalendáři najdete vypsané kurzy Školy shiatsu. Nulté ročníky probíhají na různých místech ČR a pro jejich otevření je nutná účast alespoň dvaceti zájemců. V případě zájmu je možné Nulté ročníky realizovat i na jiných místech v ČR. Absolvování Nultého ročníku je podmínkou pro pokračování v dalších úrovních výcviku (první a druhý ročník).

Pobíhající výcviky Školy shiatsu jsou v současné době plně obsazené. Nejbližší Nultý ročník, jehož absolvováním můžete s profesionálním výcvikem začít, proběhne 7.-11.4. 2021.

Přihlášení

Pomocí následující aplikace se můžete přihlásit na kurzy Školy shiatsu. Stačí vyplnit požadované informace a zmáčknout tlačítko "odeslat". Informace týkající se ochrany osobních údajů najdete zde

 

Pro závazné přihlášení je současně potřeba poslat i zálohu. Záloha je stejná pro všechny ročníky a činí 3000 Kč. Záloha je nevratná. V případě, že se kurzu nemůžete účastnit ze zdravotních důvodů anebo závažných rodinných důvodů, je možné zálohu uplatnit při přihlášení se na jakýkoliv další termín kurzu. Zálohu pošlete na účet 670100-2205364683/6210. Po připsání zálohy na účet Vám potvrdíme účast na kurzu e-mailem. 

arrow&v

 © 2018 Škola shiatsu  www.skola-shiatsu.cz 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
Škola
shiatsu